باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟

باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟

تفاوت باتری یو پی اس با باتری خودرو

باتری اتومبیل

این باتری ها از اسید سولفوریک ساخته می شوند. این باتری ها از نیروی برق با استفاده از اسید که روی صفحه ای از جنس سرب در مایع شناور است تولید می شوند.

به باتری های خودرو باطری های شناور در مایع یا معلق در مایع گفته می شود.

باتری خودرو مناسب استفاده در سیستم های یو پی اس نیست. زیرا ممکن است اسید داخل آن به بیرون نفوذ کند یا به اصطلاح نشت کند و همچنین ممکن است گاز هیدروژن در زمان شارژ باتری قابل استعمال باشد که موجب انفجار و آتش سوزی شود.

تفاوت باتری یو پی اس با باتری خودرو

 

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس از ۲ نوع سیلد لید اسید و نیکل کادمیوم تولید می شود.

باتری های سیلد لید اسید نسبت به باتری های نیکل کادمیوم عمر کمتری دارند و هزینه نگهداری و خرید آن هم نسبت به نیکل کادمیوم کمتر است.

باتری یو پی اس سیلد اسید یا نیکل کادمیوم هر ۲  کاملا امن بوده و راهی برای خروج اسید و گاز هیدروژن از داخل باتری به بیرون وجود ندارد.

همچنین در باتری های یو پی اس از فیبر یا نمد برای نگه داشتن اسید دخل باتری استفاده شده است. این باتری ها در مقابل نشتی مقاوم بوده و می توان به راحتی تا مسافت های طولانی آن ها را جا به جا کرد.

این باتری ها نسبت به باتری خودرو از قیمت بالایی برخوردار بوده و ظرفیت و آمپر خیلی بالایی نسبت به باتری های معلق در مایع دارند.

 

تفاوت باتری یو پی اس با باتری خودرو

منبع :باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟


یو پی اس آنلاین باتری ,اسید ,خودرو ,کادمیوم ,نسبت ,نیکل ,باتری خودرو ,نیکل کادمیوم ,تفاوتی دارد؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری با برقراری تماس با شماره 09175334832 پنجره ای به جهان فناوری اطلاعات دیپلمات بند سرگرمی - تفریحی - مد و زیبایی کسب درآمد در منزل دانلود کارتن خواب تهران پانل ویکی پابجی اولین و بزرگترین مرجع آموزش بازی پابجی برای فارسی زبانان دانلودموزیکبگوجزمنکیمیتونهتورواینجوربخندونه دانلوداهنگاگرمسیحیبهموسیقسمازتورجمرادی پاسخنامهکتابکارجویامجدهشتمpdf سوالاتپنجمقلمچی22دی96 قصه نامادری هوس باز فيلم آرن شواليه تمپلار 96دریافت کارنامه المپیاد ادبیات متوسطه اول خراسان رضوی اهنگ زود برگرد پیشم دارم دیوونه میشم اسپانیاییه نقاشی در مورد قنات هجده سالم شده وقتش رسیده خدا اجباری درده